Siemka! Pewnie kilku z Was zastanawiało się “co można robić na tym całym Zwifcie”? Na pewno tak było! No to ja Wam powiem. Zapraszam Was na film pokazowy, co możecie robić w tej aplikacji 😉

Zapraszam na film:

Generalnie na Zwifcie mamy kilka aktywności do wyboru – jazda dowolna, eventy, a także treningi.

Eventy dzielą się na wyścigi i jazdy grupowe. W wyścigach wiadomo – ściganka i tyle. Jazdy grupowe mogą być treningowe, lajtowe, w sumie nie ma reguły. Wszystko musicie sobie przeczytać w regulaminie każdego eventu.

Jazda dowolna pozwala nam zwiedzać Watopie i inne wirtualne światy, a także cisnąć po różnych rundach wyznaczonych przez grę. Możesz też zrobić “meetup” ze znajomymi, możesz po prostu dołączyć do swojego znajomego, który jedzie. Generalnie Zwift daje nam sporo możliwości, które urozmaicą Wam jazdę.

Są też treningi, czyli możecie być PROSAMI xD Możecie wybrać dowolną sesję treningową z caaaaałej listy treningów. Możecie też wybrać plany treningowe i być prawdziwymi zawodowcami. Są tam takie fajne, kolorowe i profesjonalnie wyglądające plany, które możesz włączyć i zacząć się katować.

Nie wiem czy jakakolwiek aktywność daje mi taką frajdę z jazd na Zwifcie jak wyścigi. Chyba nie – za każdym razem jak się ścigam wyzwalają się jakieś dodatkowe, fajne emocje 😀

Zapraszam Was na Zwifta, chociaż sezon na to już się koooończy 😉 Zapraszam Was też do partnera bloga:

Partnerem bloga jest: