Siemka! Dzisiaj pokażę Wam czym są eventy na Zwift! Jeżeli chcesz dołączyć do tego świata, to musisz to wiedzieć.

Po filmową wersję zapraszam tutaj:

Eventy na Zwifcie mogą być ustawkami ze znajomymi, zwiedzaniem Zwiftowego świata, a także wyścigami.

Często organizowane są wspólne jazdy przez “teamy” z różnych krajów – na przykład Team Zwift Poland czy jakiś holenderski lub inny team – możesz w każdej chwili dołączyć. Eventy są na pewno ciekawym urozmaiceniem jazdy na Zwifcie – mi czasami się nudziły jazdy “dowolne” i chciałem trochę porywalizować.

Do rywalizacji idealne są wyścigi, mimo, że nie chcesz się ścigać to i tak zawsze wyzwala to dodatkową adrenalinę 😀 Lubię się pościgać i trochę powariować. Trzeba jednak pamiętać, że to dość intensywne wrażenia pod dachem.

Generalnie Eventy mogą być ciekawym zwiedzaniem świata albo ściganiem się. Polecam brać w nich udział, bo często Zwift organizuje jakieś fajne serie – Tour de Zwift, Tour of London czy coś. Sam ukończyłem prawie wszystkie etapy Tour de Zwift 🙂

Partnerem bloga jest: