Siemka! Dzisiaj taka mniej spektakularna jazda – bez wyścigów, pościgów i wielkich emocji. Dzisiaj delikatny rozjazd i pogadanka, bo… bo tak 😉 Zabieram Was do Nowego Jorku i omawiam moje najbliższe plany na luty. Zapraszam do lekturki!

Po wizualne doznania zapraszam na film YouTube – tam zobaczysz Nowy Jork i pojeżdżawkę w ZWIFT!

Co w lutym?

W tym miesiącu zamierzam duuuużo jeździć na rowerze. Jako, że film był nagrany wcześniej będzie tu kilka nieścisłości – mówię o jeździe 30 km dziennie – owszem, praktykowałem, ale nie mogę tak jeździć codziennie. Raz, że muszę wymienić zębatki w korbie, bo po 12k kilometrów już mają dość, a dwa – na przykład po setce (pierwsza jazda w 2020 na zewnątrz) warto jednak odpocząć 😉 No i zmieniłem na 25 km, bo to ładnie się zgrywa z luźną godzinką jazdy, czy to na Zwift czy to w realu.

Mam zamiar po prostu dużo, dużo jeździć. Więcej niż w poprzednim miesiącu. W sumie już mam więcej kilometrów nakręconych niż w styczniu, a mamy dopiero 9. dzień miesiąca 😀 Nadal trwać będzie oczywiście seria ze Zwifta – do kiedy to się okaże, wszystko zależy od pogody. Teoretycznie od końca marca, ale wątpię, że aż tak długo dam radę kręcić w czterech ścianach 😉 Do tego też będą teksty poza trenażerem – na przykład “Kiedy możesz nazywać się kolarzem” – śmieszki, heheszki i relacje z moich jazd i tak dalej!

Zobaczymy co życie pokaże – może pojawi się coś totalnie nowego już w lutym? 😀 Się okaże 😀

Trening przedstawiony w filmie jest totalnie lajtowy – zwykła pojeżdżawka po Nowym Jorku, bez napinki i spinki. Bez ścigania i wariacji 😀 Można się pobawić 😉

Generalnie w lutym ma być więcej roweru w każdej formie niż w styczniu. Trzeba nadrabiać kilometry! 😀 Uwierzcie mi, że wszyscy będą “content” cytując Wikingów. Będzie fajnie. A trenażer na pewno mi to załatwi! Jest dobrze, będzie lepiej.

Zostańcie ze mną! 😀

No i… Oglądajcie film – dowiecie się więcej. Dzisiaj taka forma, że w filmie dowiesz się więcej niż z tekstu!

Wpadajcie do partnera bloga, gdzie znajdziecie trenażery rowerowe na każdą kieszeń!