No siema! By艂 kask, czas na okularki 馃檪 Zapraszam Was na recenzj臋 okulark贸w Rudy Project Keyblade ImpactX, czyli fotochrom贸w za gruby hajs! 馃檪 Warto kupi膰? Przekonajmy si臋!

Okulary otrzyma艂em do test贸w od producenta i sklepu rowerowego Rowertour.com

Rudy Project Keyblade ImpactX

Okulary przysz艂y w bardzo fajnym opakowaniu, wida膰 偶e jest to produkt dro偶szy ni偶 te, kt贸rych do tej pory u偶ywa艂em. Sprz臋t wydaje si臋 by膰 bardzo solidny, nie jest to jako艣膰 Aliexpress+ jak to niekt贸rzy lubi膮 m贸wi膰. Tutaj mamy premium 馃檪

W zestawie dostajemy:

Twarde etui, woreczek, kt贸ry robi te偶 za szmatk臋 no i oczywi艣cie okulary.

Jak sprawdzaj膮 si臋 w terenie?

Okular贸w u偶ywa艂em na szosie i w terenie. Zrobi艂em w nich te偶 tras臋 200 kilometr贸w po g贸rach – by艂o grubo 馃榾

Generalnie okulary s膮 spoko, ale mia艂em wielkie k艂opoty, 偶eby je ustawi膰 pod sw贸j nos xD Jest krzywy, nie chce wsp贸艂gra膰 馃榾 Na szosie okularki spisywa艂y si臋 bardzo dobrze, ale dla mnie s膮 nieco za ma艂e – pod wiatr robi艂o si臋 nieco nieprzyjemnie, bo wiatr wlatywa艂 i m臋czy艂 troch臋 oczy.

Sama praca szkie艂 jest zadowalaj膮ca na szosie, ale w terenie sprawdza艂o si臋 to 艣rednio. Dostawa艂em strza艂y s艂o艅cem, a z kolei w cieniu nic nie widzia艂em. Ci臋偶ko.

Na szosie by艂o lepiej, ale szosowe warunki s膮 o wiele przyja藕niejsze 馃榾

Z ciekawostek to Rudy Project Keyblade ImpactX ma fajne atesty – producent m贸wi, 偶e powinny by膰 one niezniszczalne. Z moim talentem do rozwalania, psucia, 艂amania, gubienia, zrzucania z okna i tym podobnych czynno艣ci to to taka opcjonalno艣膰 w okularach jest obowi膮zkowa xD

Czy to si臋 sprawdza? Tak! Przez miesi膮c nie da艂em rady ich porysowa膰, ani po艂ama膰 co jest ewenementem na skal臋 艣wiatow膮.

Podsumowanie

Rudy Project Keyblade ImpactX to okulary z bardzo wysokiej p贸艂ki jako艣ciowej, o cenie nie wspominaj膮c.

Generalnie do samej szosy sprawdzaj膮 si臋 dobrze, ja wybrzydzam – bo jestem przyzwyczajony do nieco wi臋kszych okulark贸w. Do jazdy w terenie sprawdzi艂y mi si臋 艣rednio, bo by艂em nieco o艣lepiany blaskiem lipcowego s艂o艅ca okalaj膮cego okoliczne g贸ry, doliny, zwierz臋ta ochoczo skacz膮ce po 艂膮kach i te wspania艂e ka艂u偶e, powsta艂e po letnim, ciep艂ym deszczu. S艂onko to okala艂o, a raczej kaleczy艂o moje oczy, co w terenie skre艣li艂o PRZYDATNO艢膯 (DLA MNIE) tych oks贸w.

Czy polecam? Dla szosowc贸w – jak najbardziej!