Cześć! Zapraszam Was na nowy film na YOUTUBE! Dzisiaj Trek Marlin 2021 i mała górska przejażdżka na MTB!

Nowy rower… kolejny nowy rower na tym blogu 😀 Tym razem Trek Marlin 7 2021 otrzymany od Pana Marka, oczywiście bezdomnego.

Co to za maszyna?

Podobno pierwsza w stajni Treka do ścigania. Nigdy tego nie sprawdzę, bo ścigam się tylko z własnym cieniem, ale im wierzę! Rowerek zbudowany jest na ramie Treka (WOW!) i osprzęcie Shimano Deore 1×10. Do tego oczywiście hydrauliczne hamulce i sprężynowy amorek – Rockshox Judy. Zresztą, co ja Wam będę pisał? Sami zobaczcie! Zapraszam Was na nowy odcinek na kanale JANUSZA!

Miłego oglądania!

W filmie zobaczyliście też jak na moim Trekusiu coś tam sobie podjeżdżam, zjeżdżam i bawię się w błotku. Ogólnie – jest super. MTB JEST SUPER! Jesień na rowerze da się lubić, naprawdę 😀 Teraz czas na jakąś grubszą jazdę – może 2000m w górę? A może setka po górach?! Zobaczymy, na co pozwoli mi pogoda. Wy możecie w komentarzu (na Jutube albo na Facebooku) dać znać czy śmigacie czy rowery na zimę wskakują do piwnicy 😀

Bawcie się dobrze!