Ostatnio na głównej stronie sklepu, z którym mi się fajnie współpracuje pojawiła się informacja, że są wyprzedażeeeeeeeeeeeee! Kto nie lubi wyprzedaży? Każdy lubi! Jako, że jestem tak fajnie wspierany przez rowertour.com to postanowiłem też dać coś od siebie. Przejrzałem ofertę tychże wyprzedaży i przekazuję Wam, co fajnego możecie sobie kupić w dobrej cenie!

Pamiętajcie, pieniążki lubią być wydawane. Zwłaszcza na rower! 😀

Co fajnego w rowertour.com?

Bidon!
Możesz sobie kupić piękny, biały bidon Rogelli Team i być jak Janusz! Tak, mam takie same bidony. A raczej jeden, może dokupię drugi? Cena? Śmieszne 12 złotych!

Licznik rowerowy GPS!

W cenie 499 zł możecie zakupić Sigmę Rox 10.0 SET, czyli wersję ze WSZYSTKIMI CZUJNIKAMI! Nie jest to co prawda najnowszy i najwyższy model niemieckiego producenta, ale na pewno godny uwagi! Tutaj możecie go kupić z pełną gwarancją producenta, co na pewno jest dodatkowym atutem! W skład zestawu wchodzą wszystkie czujniki, Janusze i Grażyny. WSZYSTKIE! Także cena spoko, sam bym kupił jakby mnie było stać!
Pełną specyfikację i opis możecie sobie przeczytać tu, nie będę wam przecież kopiował 😀

Narzędzia rowerowe!

W dobrej cenie możecie sobie też kupić multitoole i inne przydatne narzędzia, smary i czyścidełka do naszych rowerków  – przynajmniej Was nic nie zaskoczy podczas wyprawy 😀 Warto korzystać, zawsze to parę groszy w kieszeni. Pamiętajcie, jesteśmy JANUSZAMI!

Pompeczka do roweru

Jako, że prawdziwy kolarz szosowy zawsze musi się pompować przed, podczas i po jeździe to w rowertourze możecie kupić fajne pompki w dobrej cenie 😀 Oczywiście z przymrużeniem oka, człowieka tym raczej nie napompujesz. Ale rower? Rower jak najbardziej tak i podobnie jak wyżej – NIC Cię podczas jazdy nie zaskoczy.

Wszelkie i przeróżne części rowerowe

Tutaj to można wynaleźć miliony skarbów, tylko po prostu ja akurat jak czegoś nie potrzebuję to nie znajdę okazji, ale jak Wam czegoś trzeba to… Bierzcie i jedźcie z tego wszyscy, albowiem rower doinwestowany to rower szczęśliwy. Mnóstwo wszystkiego se znajdziecie pod tym: linkiem

Ciuchy, ciuszki, ubranka

Jest lato, więc ubrania zimowe są tanie. A jak ubrania zimowe są tanie, TO SIĘ WYDAJE NA NIE KASKĘ! Rękawki, nogawki, czpaczki. Wszystko jest, nic tylko korzystać. Link jak zwykle tutaj: o tu jest link.

Na dzisiaj tyle fajnych rzeczy. A następnym razem może przejrzę dla Was wyprzedaże rowerów? No nie wiem, zależy czy ten tekst Wam się spodoba 🙂 Dajcie znać w komentarzu tutaj, albo na Facebooku Janusza:

Dzisiaj wyskoczyłem na ustawkę… Było znowu mocno ? Za mocno ? Dzisiejszą jazdą spełniłem cel na ten sezon: 5000…

Opublikowany przez Janusz Kolarstwa Niedziela, 4 sierpnia 2019